Wykwalifikowany zespół firmy Kserkop, specjalizującej się w urządzeniach drukujących przeznaczonych specjalnie do biur, doradzi w wyborze parametrów dostosowanych do faktycznych potrzeb klienta tak, by możliwości urządzeń w połączeniu z kosztami były zoptymalizowane. W ofercie marki znajdują się urządzenia licznych renomowanych marek, jak na przykład: Konica Minolta, HP, Samsung czy też Canon.

Czym są urządzenia poligraficzne

Systemy poligraficzne pozwalają na cyfrowy druk. Spełnią oczekiwania wielu przedsiębiorców, którzy muszą mierzyć się ze spadkiem nakładów zleceń oraz wszechogarniającą personalizacją. Idealnie sprawdzą się zarówno we wszelkiego rodzaju drukarniach, jak i rozmaitych firmach produkcyjnych, które chciałyby produkować na przykład etykiety, bez konieczności zlecania ich firmom zewnętrznym. W ofercie Kserkop znajdują się między innymi: urządzenia produkcyjne Kolor oraz Mono, systemy do produkcji etykiet, druku na kopertach, systemy uszlachetniające i wielkoformatowe.

Systemy produkcyjne dla firm

systemy produkcyjne

Wiele z urządzeń produkcyjnych charakteryzuje się dużą produktywnością oraz niezawodnością ze względu na prostą drogę prowadzenia papieru. Pośród rozmaitych systemów produkcyjnych, w ofercie Kserkop znajdują się również urządzenia monochromatyczne marki Riso, które dedykowane są przede wszystkim dla firm produkcyjnych w celu druku instrukcji manualów, hurtowni farmaceutycznych lub agencji reklamowych.

Systemy wielkoformatowe dla firm

systemy wielkoformatowe

Odbiorcami tego typu urządzeń lub usług z nich wykonywanych są głównie: branża budowlana, agencje reklamowe, biura architektoniczne i geodezyjne, a także sieci handlowe. Systemy te pozwalają bez trudu drukować zarówno wszelkiego rodzaju rysunki techniczne, jak i kolorowe grafiki.