Spotkaliście się z nazwą urządzenia MFP? Są to sprzęty wielofunkcyjne, które są zarówno kserokopiarką, skanerem oraz faksem. Funkcje urządzeń MFP są bardzo praktyczne i sprzyjają efektywniejszej pracy w każdym przedsiębiorstwie.


Pierwsza funkcja to:

komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami. Urządzenie MFP umożliwia drukowanie, skanowanie, faksowanie plików z telefonów, które znajdują się w pobliżu urządzenia oraz w dalszej odległości od niego za pomocą Internetu.

Bardzo ważne jest to, że zeskanowane dokumenty można zachowywać, przesyłać i udostępniać na wiele sposobów. Przykłady? Można je zapisać na dysku twardym urządzenia lub zapisać w pamięci przenośnej – dysku, telefonie czy pendrive. Jeżeli chodzi o wysyłanie, to jeżeli mamy połączenie sieciowe to taki skan możemy wysłać na pulpit swojego komputera lub w inne wybrane miejsce. Można go również wysłać faksem lub pocztą e-mail.

Kolejna funkcja to:

personalizacja panelu w urządzeniach MFP. Na głównym ekranie są różne skróty oraz aplikacje. Każdy pracownik firmy może dopasować do swoich potrzeb, poprzez ustawienie takich parametrów, których najczęściej używa wykonując swoje zadania. To duża oszczędność czasu oraz większa wydajność pracy.

dru7

Bardzo praktyczną funkcją jest również to, że:

urządzenia MFP monitorują swoja pracę oraz wysyłają raporty do serwisów o błędach, o awariach, o poziomie zużycia materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu nie skończy się tusz w najmniej odpowiednim momencie oraz serwis będzie wykonany z wyprzedzeniem.

Jeśli szukacie sprawdzonej i uczciwej firmy, która w swojej ofercie ma sprzedaż takich właśnie urządzeń to koniecznie sprawdźcie firmę Kserokop. Znajdziecie ją na stronie internetowej –
http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9
 .